Çmenduria/ Një polic i përdor për t’i bërë përshtypje një vajze, kështu shpërndahen fotot e Bryant pas vdekjes

0

Një ngjarje skandaloze ka ndodhur me policinë pasi ka ndërruar jetë basketbolli i njohur, Kobe Bryant. Rrëfimi i helikopterit do të rezultonte fatal për të, vajzën e tij, por njëkohësisht edhe 7 persona të tjerë që ndodheshin në bord.

E në ditët e fundit kishte një skandal sa i përket publikimit të fotove pas përplasjes së këtij helikopterit dhe ku gjendeshin trupat e pajetë të udhëtarëve, përfshirë këtu edhe Bryant. Raporti i “Times” nxorri një hetim nga Departamenti i Policisë së Qarkut në Los Anxhelos, për një shkelje gati gati të pabesueshme.

Një polic i ka përdorur këto fotografi për t’i bërë përshtypje një vajze, për rëndësinë që kishte në punën e tij në Los Anxhelos. Patti Giggans, kryetare e Komisionit të Mbikëqyrjes Civile të Departamentit të Policisë ka shfaqur gjithë keqardhjen mbi këtë rast, duke e cilësuar si aspak professional, ndërsa janë duke u marrë masat për rastin konkret. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.