“Çmenduria” në Gjermani! Ekipi i ngjitur në Bundesligë në këtë sezon, mund Bayern Munchen 4-1 në 45 minuta

Një rezultat jo pak surprizues po vjen nga Gjermania. Bochum është duke fituar kundër Bayern Munchen me shifrat e thella 4-1. Të paktën, kështu është mbyllur pjesa e parë mes të dy skuadrave. Bochum është ngjitur në Bundesligë në këtë sezon dhe po i shkakton disfatën më të thellë kampionëve.

Leëandoëski do të shënonte i pari në minutën e 9, për të shkuar te përmbysja e madhe. Nëse Bayern nuk do të arrijë që të barazojë rezultatin deri në fund, Dortmundi ka shansin që t’i afrohet me 6 pikë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online