Çmenduri në Romë, e gdhijnë për biletën Champions!

Roma në gjysmëfinalen e Champions ka zgjuar gjithë qytetin dhe ata tifozë që nuk besonin, aq sa jo vetëm që do të jetë një festë, por duhet të tregohesh i shpejtë për të siguruar biletën. E kështu, qindra tifozë kanë gdhirë për të pritur sportelin të hapet dhe siguruar atë që do të jetë bileta më e bukur për një ndeshje që parashikohet spektakolare në “Olimpico”, ndaj djemve të Klopit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online