Chelsea ka gati listën me 9 lojtarë që do të largohen në verë, shihni nëse në të gjendet Armando Broja

Shumë shpenzime ka bërë Chelsea në transferimet e fundit, por deri tani, rezultatet nuk janë në favor të tyre. Drejtuesit e klubit e kanë të pamundur që të mbajnë futbollistët me shpenzime të larta në një kohë që nuk po arrijnë të fitojnë trofe të rëndësishëm.

Mediat britanike raportojnë se klubi ka bërë gati listën me 9 lojtarë të cilët priten të largohen në verë. Në të përfshihen: “Mason Mount, Conor Gallagher, Ruben Loftus Cheek, N’Golo Kante, Mateo Kova?i?, Pierre-Emerick Aubameyang, Hakim Ziyech, Christian Pulisic dhe Romelu Lukaku”. Pra sipas mediave britanike, Armando Broja konsiderohet ende si pjesë e rëndësishme e ekipit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online