Çepele, Asllani dhe Çoba/ Lista e Shqipërisë U-21, mësohet edhe fati i Ernest Muçit

Shqipëria U-21 do të luajë kundër Andorrës dhe Sllovenisë. Trajneri Alban Bushi ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar në këto dy takime.

Ashtu siç kishim edhe raportuar më herët, Ernest Muçi do të jetë pjesë e Shpresave dhe nuk do të grumbullohet me Shqipërinë A. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online