Caktohen arbitrat për turin e parë të Champions League, Tirana në duart e norvegjezëve

Tirana do ta zhvillojë ndeshjen e turit të parë në Champions League kundër Dudelange në transfertë. Bardheblutë do të masin forcën me kampionët e Luksemburgut.

Ndërkohë janë mësuar edhe arbitrat që do të vendosin drejtësi në këtë përballje. Kryesori është norvegjezi Rohit Saggi me asistentët Morten Jensen dhe Oystein Ytterland. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online