Bushi grumbullonin talentin e Shkëndijës!

0

Shefit Shefiti grumbullohet nga Shqipëria U21 për miqësoret ndaj Bjellorusisë. Në adresë të Shkëndijës ka arritur ftesë zyrtare në të cilën thuhet se seleksionuesi i shpresave kuqezi, Alban Bushi llogarit në shërbimet e sulmuesit të ri të Shkëndijës për miqësoret e qershorit. Shqipëria U21 përballet me shpresat e Bjellorusisë më 5 dhe 8 qershor, ndërsa të dyja takimet luhen në “Elbasan Arena”. Sherifi luan si sulmues pykë dhe është vetëm 20 vjeç.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.