Brryli i Sarrit që krijon iluzionin e problemeve shëndetsore, foto e trajnerit të Juventusit bën xhiron e rrjeteve sociale

0

Nga Klaudio Ndreca

Në stërvitjen e bërë nga ana e Juventusit dhe e publikuar nga vetë kampionët e Italisë, ajo që ka tërhequr vëmendjen është fundi i videos. Atje shihet trajneri Sarri që qendron duke vëzhguar lojtarët, ndërsa brryli i tij ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Duke lënë të nënkuptohet për problemet shëndetsore që vazhdojnë me të, ndërsa do të mungonte edhe disa kohë te Juventusi pasi nuk është ndierë mirë. Trajneri Sarri ka një varësi të madhe, atë ndaj cigares. Madje duke e pranuar vetë se konsumon rreth 60 cigare në ditë, duke e tejkaluar normën e lejuar. Pavarësisht problemeve që ka hasur me shëndetin e tij, nuk ka mundur dot që të kontrolloj veten dhe të ndalojë këtë “fiksim të vjetër”. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.