Besëlidhja bind, fiton edhe miqësoren ndaj Ilirisë

0

Vazhdojnë takimet miqësore në Kategorinë e Parë, që do të nisë në mesin e muajit shtator.

Sot në Lezhë u ndeshën Besëlidhja e Iliria, dy skuadra që kanë punuar shumë këtë verë, duke afruar e larguar lojtarë.

Besëlidhja, tashmë e drejtuar nga Anteu Pepaj, fitoi 2-0, me nga një gol në çdo pjesë nga Omar Turadi Kamara dhe Frroku.

Një ndeshje e mirë nga lezhjanët, që treguan se e kanë rindërtuar skuadrën, ndërsa Iliria nuk u paraqit keq, por humbi shumë raste për shënim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online