Befasia vjen në Kosovë/ E mund ekipi që kërkon mbijetesën, Ilir Daja pëson humbjen e parë dhe duhet të lëshojë kryesimin

Ilir Daja ka pësuar humbjen e parë në Kosovë pas shumë fitoresh radhazi. Në një moment tërësisht të papritur, teksa ekipi i Ballkanit po bindte me lojë dhe rezultat, vjen dështimi me Malishevën.

Kjo skuadër ndodhej në vendin e 7 dhe kërkon që të mbijetojë në elitën e futbollit. Në fund Malisheva arriti që të fitonte me shifrat 2-0 dhe Ballkani duhet të lëshojë kryesimin e kampionatit nëse Gjilani arrin të fitojë në ndeshjen e saj. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online