Batuta pas zgjedhjeve, Gjici-Takajt: Të premten fiton Flamurtari

0

Pas procesit zgjedhor për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, delegatët janë takuar me njëri-tjetrin. Është rikthyer sërish “show”-i i zakonshëm mes presidentit të Skënderbeut Ardjan Takajt dhe presidentit të Kukësit, Safet Gjici.

Ky i fundit nuk ka lënë pa ngacmuar dhe numrin 1 të korçarëve, duke i thënë se në fundjavë kampionati do të rihapet, pasi Flamurtari do të marrë rezultat pozitiv të premten në Korçë. “Të premten fiton Flamurtari, e sigurt. Keni për të parë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.