Batuta e Hafizit: Skënderbeu luan me mirë se Milanin

0

Astrit Hafizit i ka pëlqyer shumë Skënderbeu europian dhe nuk e sheh me sy kritik humbjen ndaj Jang Bojs, përkundrazi.

Trajneri shkodran, tashmë në rolin e specialistit në Supersport, ka komentuar ecurinë e Skënderbeut dhe në “Gol pas goli” ka lëshuar një deklaratë interesante.

“Skënderbeu ka koncept futbolli, luan shumë mirë. Duke parë ndeshjet e së enjtes, e them pa frikë se Skënderbeu luan me mirë se Milani. Milani në Rije ka nuk kishte asnjë ide e koncept loje, rrëmujë totale, krejt ndryshe nga Skënderbeu”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.