Bashkimi vjen nga sporti/ Nga Vllaznia-Peja te Rahoveci-Teuta, hidhet shorti për ndeshjet e Ligës Unike

Në zyrën e Ligës Unike është hedhur gjatë ditës së sotme edhe shorti për çerekfinalet e këtij turneu. Ndeshjet do të jenë me sistem eliminimi dhe përballjet e para do të zhvillohen në Rahovec gjatë datave 6 dhe 7 prill. Ndërsa gjysmëfinalet dhe finalja e madhe do të luhen në 13 dhe 14 prill në Durrës. Shorti ka rezervuar përballje vërtet interesante ndërsa simbolika e këtij turneu që shkrin Shqipërinë dhe Kosovën nëpërmjet sportit është i jashtëzakonshëm. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online