“Bajrami dhe gol”! Video që pushtoi rrjetet sociale, komentatori i trishtuar nga shqiptari dhe shpërtheu te goli i Milanit: Ballo Toureeeeeee

0

Empoli ka humbur ndaj Milanit në një ndeshje dramatike. Kuqezinjtë po fitonin në shifrat 0-1, por në minutën e dytë të shtesës, Nedim Bajrami realizoi një gol fantastik nga goditja e dënimit. Komentatori i Milanit e ka treguar gjithçka ndodhi në këtë takim, në mënyrë epike.

“Bajrami dhe gol”! Kështu do të venitej perla e shqiptarit nga goditja e dënimit. Ndërkohë pasi Ballo Toure arriti të shtynte topin drejt rrjetës për shifrat 1-2, erdhi edhe shpërthimi i madh që mund ta ndiqni në video më poshtë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.