Atmosferë feste në Vlorë, këngë e valle para ndeshjes

0

Sfida mes Flamurtarit e skënderbeut po pritet me entuziazëm në Vlorë, ku stadiumi po mbushet si asnjëherë këtë sezon.

Para ndeshjes Flota Kuqezi ka paralajmëruar surpriza dhe ka kënduar për Korçën, ndërsa ka pasur ceremoni të bukur para ndeshjes, një grup balerinash që vallzonin nën ritmet e këngës së njohur “Kuqezi je ti”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.