Atleti më i pasur i botës e ka emrin Connor Mcgregor, njihuni me pasurinë e luftëtarit të MMA-së

0

Conor Mcgregor u shpall atleti më i pasur në vitin 2020 sipas Forbes, pas shitjeve të aksioneve të brandit të uiskit “Proper Twelve”. Fitimi vjetor i irlandezit ishte për më shumë se 180 milionë euro.

McGregor njihet gjithashtu dhe për shpenzimet e tij marramendëse, teksa vetëm pak orë më parë ka publikuar në rrjetin social “Instragam” një të markës Lamborghini. Komentet mjaft pozitive u drejtuan drejt ish-kampionit të dy divizioneve, pasi e nisi gjithçka si hidraulik, ndërsa tani është duke arritur çdo gjë që dëshiron./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online