Asllani do të dëgjojë për të parën herë himnin e Champions-it, Inzagi zgjedh titullarët kundër Bajernit

Interi-Bajern Mynih është padyshim përballja më interesante e mbrëmjes së sotme në Champions League. Skuadrat do të masin forcat në “Xhuzepe Meaxa” në orën 21:00 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve. Në këtë ndeshje do të jetë në dispozicion të Inzagit edhe Kristjan Asllani, i cili do të dëgjojë për herë të parë nga afër himnin e Champions League-s.

Mesfushori shqiptar do të presë shansin e tij nga stoli, teksa nga minuta e parë do të jetë në fushën e lojës Brozoviçi. Simone Inzagi këtë herë i ka besuar një vend në formacion Mkitarianit, ndërsa në majën e sulmit do të jetë dyshja Xheko-Martinez. Në krahun tjetër Bajerni sulmon me Manenë, i cili ndihmohet në krahë nga Sane dhe Koman./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online