Armando Broja shënon edhe në Dublin, këtë herë e pëson Chelsea

Armando Broja ka udhëtuar në Dublin me ekipin e parë të Chelsea-t që drejtohet nga ana e Tuchel. Sulmuesi shqiptar po vazhdon që të gjejë rrugën e rrjetës dhe të bind trajnerin.

Pas shënimit të golit dhe dhënies së asist me Peterbourgh, Broja ka shënuar edhe në ndeshjen e organizuar në dy grupe te Chelsea. Përballja përfundoi në shifrat 1-1 teksa Armando shënoi nga njëri krahë dhe Hudson-Odoi në tjetrën. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online