Ardhja e Ronaldos nuk ndryshon Pogba, por Junajtid shënjestron talentin e madh të Dortmund

0

Transferimi i Cristiano Ronaldos tek Manchester United duket se nuk ka ndryshuar asgjë për Paul Pobgan. Francezi ndodhet në fundin e kontratës me “djajtë e kuq” dhe nuk pritet të rinovojë. Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e Manchester United kanë gjetur zëvendësuesin e mesfushorit francez.

Bëhet fjalë për talentin e Dormtundit, Bellingham, i cili shihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në botë. Nëse Pogba refuzon të qëndrojë në “Old Trafford” pas përfundimit të kontratës, atëherë një ofertë “e majme” për Bellingham, vështirë se do të refuzohej nga gjermanët. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.