Arbër “R2” Zeneli! Shihni golin spektakolar të lojtarit shqiptar në Ligue 1, rikthehet si në kohët e arta

0

Shumë kohë jashtë fushës së blertë për shkakun e një dëmtimi, por Arbër Zeneli është rikthyer me shkëlqimin e dikurshëm. Në ndeshjen e sotme arriti që të tundi rrjetën në përballjen e Reims kundër Lens, ku humbën me shifrat 1-2.

I njohur ndryshe si Arbër “R2” Zeneli për shkakun e shpejtësisë dhe konkretizimit të tij, futbollisti i Kosovës arriti të përmbyllte gjithçka i vetëm. Pasi iu shkëput mbrojtësit kundërshtar erdhi goditja e kalibruar që gjeti cepin e rrjetës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.