Aliti: Mirë kështu, edhe barazimi vlen

0

Mbrojtësi i Skënderbeut Fidan Aliti u fut me ndeshje të filluar, pas dëmtimit të Radasit, por bëri që të mos ndihej mungesa e kroatit. Futbollisti i Kosovës luajti mjaft mirë dhe u përshtat shpejt në mbrojtje, ndërsa pas ndeshjes foli për barazimin ndaj Partizanit të Beogradit.

“Jam shumë i kënaqur që u ambientova shpejt sapo hyra. Falënderoj shokët për mbështetjen, sepse menjëherë u ndjeva shumë mirë.

“Humbëm raste të mira, i patëm në fakt 2-3 raste të mira, por e rëndësishme ishte nuk humbëm, sepse edhe kundërshtari na rrezikoi. Na duhej një rezultat pozitiv dhe i tillë është edhe ky barazim”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.