Alaniaspori thyen Kamzën me një gol

0

Kamza luajti sot miqësoren e dytë turke dhe këtë radhë u përball me Alaniasporin. Rivali është i nivelit të lartë, ndër më të mirët në Turqi, ndaj Kamza pritej ta kishte të vështirë.

Në fund Alaniaspori doli fitues, me rezultatin 1-0, ndërsa goli vendimtar u shënua nga Sakej në minutën e 33-të.

Nje tjetër paraqitje e mirë për Kamzën, që provoi gjithë lojtarët dhe tashmë duket e kompletuar për pjesën e dytë të sezonit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.