Aksident fatkeq, ndahet nga jeta ish-futbollisti Arbër Aliu

0

Një futbollist ndahet nga jeta dhe ai është 31-vjeçari Arbër Aliu. Me futbollin e luajtur i kishte shkëputur prej kohësh marrëdhëniet, ndërkohë që tanimë një aksident me motor uji i ka marrë jetën një ditë më parë.

Aliu, hapat e parë si futbollist i kishte hedhur te Partizani, për t’u aktivizuar më pas në ekipe si Kamza, Turbina, Skënderbeu, Tërbuni dhe për ta mbyllur në fund me Erzenin e Shijakut. Nesër Aliu pritet të përcillet më banesën e fundit dhe janë të shumtë ata që janë pikëlluar për humbjen e tij.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.