“Ai është shqiptar dhe është brilant”! Kori i tifozëve të Southampton për Armando Brojën, do t’ju fitojë zemrën (VIDEO)

Tifozët e Southampton kanë gjetur një kor të ri për Armando Brojën. Ky i fundit ka fituar zemrat e tyre me shpërthimet që kryen në fushën e lojës falë aftësive të mira dribluese, por edhe për golat e realizuara.

Një video që qarkullon në rrjetet sociale, dëgjohet edhe kori i tifozëve të Southampton: “Ai është shqiptar. Është në huazim vetëm për një sezon dhe ne mendojmë se është brilant”. Sigurisht që e përkëthyer në shqip i humbet disi vlera e vërtetë, por më poshtë gjeni korin që do t’ju fitojë menjëherë zemrën. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online