Ahmedi: Maqedonasit na kanë frikë, dua gol ndaj tyre!

Një gol e ka shënuar, kur tha se “më mirë një ndeshje me Shqipërinë se sa disa me Maqedoninë”, kur u pyet se pse i tha “jo” ftesës së federatës maqedonase, por edhe sot, pas ndeshjes, teksa debutoi në dhjetë minutat e fundit të takimit ndaj Lihtenshtejnit, Valon Ahmdi ka thumbuar: “Jam dakord me Sadikun që tha se Maqedonia na çoi në Sturmica sepse na ka frikë. Kjo është e vërteta. Uroj të luaj dhe të shënoj, pse jo… Isha i emocionuar kur zbrita në fushën e lojës. Dua të përmirësohem”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online