Abrashi dhe Frajburgu e nisin mirë

0

Një fitore me një gol të Nils Petersenit është ajo që duhej për Fajburgun për të hedhur një hap të rëndësishëm, edhe pse jo deçiziv, për kualifikimin në fazën tjetër të Europa League, pra play-off. Ndaj skuadrës sllovene, Domzhale, megjithatë, s’ka qenë kurrësesi e lehtë, teksa mesfushori shqiptar ka luajtur 90’ edhe duke qenë tepër agresiv. Në fakt, kartoni i verdhë s’I ka munguar Abrashit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online