“A ke shënuar ndonjëherë ndonjë gol të shëmtuar?”! Polakët e përshkruajnë në këtë mënyrë golin e Ernest Muçit te Shqipëria

Ernest Muçi arriti që të realizonte një super gol në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Bullgarisë. Goli i tij vendosi edhe historinë e takimit, teksa kuqezinjtë ia dolën me shifrat 2-0. Një jehonë të madhe bërë ky realizim edhe në Poloni.

Media polake, “Transfery”, e ka përshkruar golin e Muçit në një mënyrë tërësisht origjinale. “Ernest, a ke shënuar ndonjëherë një gol të shëmtuar?”. Më pas media polake paraqit realizimin e Muçit nga distanca. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online