A është shkarkim apo pezullim nga detyra? Dilema e madhe, publikohet tjetër dokument për Orges Shehin

Një tymnajë e madhe është krijuar për Orges Shehin. Trajneri kampion i Tiranës u pezullua nga detyra dhe në ndeshjen e fundit, u ul në stol Ahmataj. Ky i fundit debutoi me fitore, duke ia dalë në klasiken kundër Vllaznisë me shifrat 0-1.

Por si qëndron e vërteta e Shehit? A është shkarkuar nga detyra apo është pezulluar, ashtu siç thoshte edhe reagimi i Tiranës në faqen zyrtare? Procesi Sportiv publikon një dokument ku shihet se Shehi është shkarkuar nga detyra. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online