LAJM I FUNDIT/ Fantastike nga Premier League, Armando Broja e nis si titullar te Chelsea kundër Everton

Chelsea do të luajë në ditën e sotme kundër Evertonit. Kjo ndeshje është e vlefshme për Premier League dhe nis në orën 15:00.

Nga minuta e parë e takimit do të jetë Armando Broja. Sulmuesi i Shqipërisë ka lënë në stol Jakson pas performancave të dobëta të këtij të fundit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online