VIDEO | Mema dhe Gjoka “hapin kartat”, s’ka surpriza në Vlorë

0

Gati të nisin ndeshjet e radhës në Superiore. Në Tiranë vendasit presin Kukësin, kurse në Vlorë luhet Flamurtari-Luftëtari. Tashmë janë bërë me dije edhe formacionet zyrtare të katër ekipeve që zbresin në fushën e blertë për të marrë maksimumin e pikëve.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 30
E shtunë, më 20 prill 2019, ora 19:00
TIRANA-KUKËSI

Tirana: Abibi, Doka, Goxha, Imami, Hoxhallari, Karabeci, Mauexhe, Hasani, Oduamadi, Kobina, Ngo. Trajner: Ardian Mema
Kukësi: Frashëri, Uilliam, Teqja, Cuculi, Rrumbullaku, Ethemi, Limaj, Rroca, Çyrbja, Rexhinaldo, Shkurtaj. Trajner: Ernest Gjoka
FLAMURTARI-LUFTËTARI
Flamurtari: Koliçi, Deliaj, Pollozhani, Veliu, Kotobelli, Batha, Musta, Rrapaj, Ribaj, Kale, Sukaj. Trajner: Ilir Daja.
Luftëtari: Bakaj, Demo, Rapa, Hoxha, Xhekson, Aleksi, Rapo, Ymeraj, Neziri, Fili, Dunga. Trajner: Julian Ahmataj

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.