Berisha i zhgënjyer: Në fund numërohen pikët

0

Etrit Berisha ka mbetur i dëshpëruar nga humbja kundër Italisë, duke e cilësuar si humbje të pafat dhe të vendosur nga një episod.

“Një gol i pësuar nga një pakujdesi e jona, na vjen keq. Besoj se luajtëm një ndeshje të bukur, por në fund numërohen pikët. Krijuam lojë e raste, por ndoshta na mungon aftësia e Italisë për të shënuar me pak raste”.

Portieri kuqezi është i bindur se Italia do shkojë në Botëror: “Ne kemi skuadër që po rritet gradualisht, Italia ka një skuadër më cilësore dhe shumë të rinj me të ardhme. Doli pas Spanjës, por në play-off jam i sigurt që do kualifikohet”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image