Zyrtare/ Mesfushori shqiptar kthehet përsëri në Greqi, Olimpiakosi e mirëpret në skuadër

0

Pajtim Kasami është rikthyer në Greqi. Mesfushori shqiptar do të jetë pjesë e Olimpiakosit këtë sezon. Lojtari i përfaqësueses zvicerane ka qenë edhe më herët pjesë e bardhekuqve dhe e njeh mirë kampionatin helen.

Lajmin për transferimin e tij bën të ditur vetë klubi i Olimpiakosit përmes faqes së vetë zyrtare. Kasami ka qenë pjesë e Bazelit në dy sezonet e shkuara, ndërsa më parë ka mbajtur veshur edhe fanellat e Sionit, Notinghem Forestit dhe Fullhemit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.