Zyrtare/ Mesfushori largohet nga Dinamo, prezantohet te ekipi i ri në Izrael

0

Lancinet Sidibe është larguar nga ekipi i Dinamos. Mesfushori nuk ka preferuar ta vazhdojë karrierën e tij në Kategorinë e Parë, duke zgjedhur kështu të bëhet pjesë e një tjetër klubi. Futbollisti afrikan është transferuar jashtë Shqipërisë.

Sidibe është lrezantuar ditën e djeshme nga ekipi i tij i ri, Ness Tziona. Skuadra luan në Ligën e Dytë të Izraelit dhe sezonin e ardhshëm synon ngjitjen në elitë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.