Zbulohet lista e yjeve të Italisë që vijnë në Shqipëri, Igli Tare rikthehet si futbollist për Kombëtaren

Një organizim i veçantë do të jetë në datën 10 janar në stadiumin “Air Albania”. Atje do të zhvillohen disa ndeshje mes Shqipërisë, Greqisë, Italisë dhe Turqisë. Lekët e grumbulluara nga biletat do të shkojnë për të prekurit nga tërmeti. Në një intervistë për “Top Channel”, Andi Lila ka zbuluar se Lorik Cana, Igli Tare dhe Ervin Skela do të jenë në listën e Shqipërisë si futbollist. Ndërkohë më poshtë gjeni edhe listën e Italisë së yjeve: