Ylli Aga/ Formacioni më i mirë i vitit në Superiore, dominim bardheblu dhe një sulm i frikshëm me 52 gola

Sezoni 2021/2022 në “Abissnet Superiore” ka përfunduar dhe tashmë ka ardhur momenti i vlerësimit për atë çfarë është dhënë përgjatë kampionatit. Në emisionin “Skaner” në “MCN TV”, anëtarët e panelit kanë përzgjedhur 11-shen më të mirë të sezonit që uli siparin pak ditë më parë.

Formacioni më i mirë për Ylli Agën dominohet nga bardheblutë. Plot 6 lojtarë të Tiranës kampione gjenden në 11-shen e përpiluar nga gazetari i “Supersport”-it, që përbëhet nga një sulm i frikshëm, ku të tre bashkë kanë shënuar 52 gola në këtë kampionat./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online