Viti i ri e gjen Erzenin pa trajner, ikën Bubeqi

0

Dorjan Bubeqi nuk është më trajner i Erzenit. Ish-sulmuesi i njohur, i cili e drejtonte prej një viti e gjysmë skuadrën shijakase, ka vendosur ta mbyllë këtu.

Me një njoftim në Facebook, Bubeqi ka zyrtarizuar ndarjen, ndërsa ka falënderuar klubin, kolegët dhe tifozët e Erzenit.

Skuadra shijakase e nisi me synime madhore, por lëshoi shumë pikë rrugës dhe pati probleme nga më të ndryshmet.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.