VIDEO/ Zoti bëri mrekullinë e madhe, shihni pritjet e Aldo Teqjas me Partizanin në Turqi

 

Zoti ka bërë një mrekullia të madhe me Aldo Teqjan. Duket sikur të ishte një ëndërr e keqe e ndodhur shumë vite më parë, por incidenti i këtij portieri ka vetëm pak kohë që është kaluar.

Pikërisht rrëzimi nga banesa e tij dhe nga një lartësi e madhe, që shpeshherë sjellë edhe humbjen e jetës. Por fatmirësisht ky nuk ka qenë rasti i Teqjas, që falë mrekullisë jo vetëm që ka arritur të shpëtojë, por edhe të kthehet si më parë.

Aktualisht është duke vazhduar profesionin dhe dashurinë e tij të madhe për futbollin te Partizani. Të kuqtë postojnë një video së fundmi për të treguar se portieri është në riaftësim të plotë, ndërsa duket më në formë se kurrë edhe me pritjet e kryera. /Sport Ekspres/