VIDEO/ Veprimi i bukur i lojtarëve të Koniasporit! “Përjashtojnë” shokët e ekipit, tre shqiptarët festojnë me shqiponjë

0

Sokol Cikalleshi do të realizonte golin e barazimit të përkohshëm në ndeshjen mes Koniaspor dhe Gaziantep. Sulmuesi shqiptar goditi fuqishëm në portë duke ia bërë të pamundur portierit për të reaguar. Menjëherë nisi edhe festa, që në këtë datë 28 nëntor nuk kishte sesi të ishte ndryshe.

Te Koniaspori gjenden edhe dy shqiptarë të tjerë si Zymer Bytyqi dhe Endri Cekici. Të tre futbollistët janë veçuar nga shokët e skuadrës dhe kanë festuar me shqiponjë, për të uruar Shqipërinë. Por fatkeqësisht nuk kishte vend për festë në fund pasi Gaziantep shënoi për të fituar 3-2. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.