VIDEO/ Vendimi i diskutueshëm, Inter dhe një penallti që nuk u pa në VAR ndaj Barcës

Interi e nisi në mënyrën më të mirë përballjen ndaj Barcelonës, por do të humbiste me rezultatin 2-1. Fillimisht do të ishte Lautaro Martinez, që pas vetëm tre minutash lojë, gjeti golin e avantazhit.

Por në pjesën e dytë erdhi edhe përmbysja rezultatit, falë Luis Suares. Sulmuesi uruguaian arriti që të gjente dopietë në këtë takim, për të vendosur përballjen delikate ndaj zikaltërve. Këta të fundit kishin edhe një pretendim për penallti, që nuk u pa në VAR.

Sensi kishte një kontakt në zonë nga Lenglet, por që për VAR nuk u mor parasysh, pavarësisht se nga përsëritjet është një moment që ngre dyshime. /Sport Ekspres/

 

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online