VIDEO/ Trajneri i Beshiktash kritikohet për shkakun e shqiptarit, Ernest Muçi i afrohet golit të parë me predhën me ekipin turk

Ernest Muci e nisi nga minuta e parë takimin e sotëm mes Kaysespor dhe Beshiktash. Pjesa e parë është mbyllur në shifrat 0-0, teksa lojtari shqiptar kishte një mundësi të mirë në minutën e 28 për të shënuar gol.

Predha me të majtën e këtij lojtari u ndal nga portieri kundërshtar, duke shkaktuar kaos në zonë. Por tifozët e Beshiktash po e kritikojnë së tepërmi Santos në Tëitter për shkak se e ka lënë Mucin si sulmues të krahut të djathtë. Pak herë ka luajtur në gjithë karrierën e tij ish-lojtari i Tiranës në këtë pozicion, duke ndikuar në mos produktivitetin e tij në këto 45 minuta. /Sport Ekspres/

Ernest Muci, Besiktas
byu/Albaniafootball insoccer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online