VIDEO/ Tjetër rezultat befasues në Serinë A, Juventusi humb në shtëpi nga Monza

0

Një tjetër rezultat befasues ka ardhur në Serinë A. Juventusi ka humbur në shtëpi përballë Monzës me shifrat 0-2.

Goli i parë u shënua nga Ciurra dhe Mota dyfishoi shifrat. Pas dënimit të pësuar me zbritjen e pikëve, Juventusi gjendet pa asnjë objektiv në Serinë A. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.