VIDEO/ Tifozët e Al Nassr-it surprizojnë Ronaldon me koreografinë e veçantë, portugezi si në kohët e vjetra me një eurogol nga goditja e dënimit

Al Nassr-i ka marrë sot tre pikët e radhës në kampionat. Skuadra arabe ka mposhtur Damac-in me rezultatin 2-1. Ndeshja ka nisur me një koreografi mjaft të veçantë nga tifozët verdheblu. Këta të fundit kanë surprizuar Cristiano Ronaldon, duke e paraqitur si një superhero.

Ndërkohë, ylli portugez ia ka shpërblyer me golin e fitores. 5 herë fituesi i Topit të Artë është kthyer si në kohët e vjetra, duke shënuar një eurogol nga goditja e dënimit në minutën e 56. Goli i tij i dërgoi shifrat në 2-1 dhe i dha fitoren Al Nassr-it./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online