VIDEO/ Tentoi vetëkontrollin, sytë e tradhtojnë lojtarin e Juventusin me femrën tërheqëse

McKennie ka bërë xhiron e rrjeteve sociale me ndodhinë përgjatë përballjes së Veronës dhe Juventusit. Në kohën që mesfushori i bardhezinjëve ishte në stol, përpara tij ka kaluar një femër tërheqëse.

Pavarësisht dëshirës për t’u vetë kontrolluar në atë moment, McKennie është tradhtuar nga sytë që kanë vëzhguar të pasmet e femrës, duke sjellë një reagim të fytyrës së mesfushorit që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online