VIDEO/ Të moshuar dhe të rinj, shihni momentet spektakolare që vijnë nga festa e tifozëve të Shqipërisë para Çekisë

Nuk ka rëndësi mosha apo brezi, t ë vegjël dhe të moshuar, të gjithë janë së bashku për të festuar për Shqipërinë. Sot duket si të jetë një festë Kombëtare, teksa “Sport Ekspres”  ju tregon edhe pamjet që vijnë nga vendi ku po organizohen tifozët tanë. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online