VIDEO/ Super gol nga Castillejo i Milanit, e lë në vend Etrit Berishën dhe topi në trekëndësh

Milani është duke u përballur ndaj SPAL-it në Kupën e Italisë, ndërsa pjesa e parë është mbyllur në shifrat 2-0. Kuqezinjtë duket se po e kalojnë ngërcin psikologjik pas fitores së marrë në javën e fundit, ndërsa ardhja e Ibrahimoviç ndikon në frymën e grupit dhe besimin e ekipit dhe kur gjendet në stol.

Pikërisht si në rastin e sotëm, ndërsa asnjëherë më parë në këtë sezon kuqezinjtë nuk e kanë bërë një ndeshje kaq të lehtë që në 45 minutat e para. Fillimisht do të Piatek që pas marrjes së bukur të topit në minutën e 20 dhe i vetëm përballë portierit, nuk ka gabuar për të gjetur rrjetën. Ndërkohë pak sekonda para mbylljes së pjesës së parë do të ishte kryevepra e Castillejo që i dërgojë shifrat në 2-0. Futbollisti i Milanit e ka shmangur bukur kundërshtarin dhe e ka dërguar topin në trekëndësh, atje ku Etrit Berisha vetëm mund të shihte sesi sfera përfundonte në rrjetë. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online