VIDEO/ Super Egnatia vazhdon kryesimin në Superiore, fitojnë me përmbysje kundër Tiranës dhe falë…Dëamenas

Egnatia vazhdon që të kryesojë me meritë Superioren. Ekipi i drejtuar nga Tetova ka marrë një tjetër fitore, këtë herë duke mundur Tiranën me shifrat 2-3. Lulaj shënoi golin e avantazhit në minutën e 4, duke krijuar idenë e një fitore të lehtë për bardheblutë.

Megjithatë Dëamena barazoi në të 27. Kaina do t’i sillte edhe njëherë avantazhin vendasve, por Dëamena, me një tjetër super gol, shënoi sërish për Egnatias. Goli i fundit i takimit erdhi nga Paulaskas në minutën e 63, duke vendosur edhe historinë e kësaj ndeshje. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online