VIDEO/ Stërvitja e veçantë në pishina, Anglia përgatitet ndryshe për Danimarkën

Anglia do të ndeshet kundër Danimarkës në gjysmëfinalen e Europianit. “Tre luanët” do të bëjnë gjithçka për të qenë në shtëpinë e tyre në finale.

Mënyra sesi po i përgatit Southgate lojtarët është shumë e veçantë. Anglezët janë duke u stërvitur dhe rikuperuar muskujt në pishina nëpërmjet lojërave të ndryshme për të mos harruar edhe argëtimin. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online