VIDEO/ Sokol Cikalleshi shënon tjetër gol me Koniasporin, krosimi nga Bytyqi dhe nuk ndalet me kokë

0

Sokol Cikalleshi ka realizuar sërish për Koniasporin në Turqi, këtë herë ndaj Bashaksheirit, me ekipin që ka përfaqësuar disa kohë më parë. Sulmuesi shqiptar realizoi në minutën e 79 të takimit pas krosimit të Bytyqit.

Mënyra sesi ky futbollist e dërgon topin në rrjetë është e njëjta, për të tundur rrjetën kundërshtare me kokë. Por këtë herë Cikalleshi nuk mund të ishte heroi i tre pikëve pasi shifrat janë barazuar në 1-1 nga Demba Ba në minutën e 85. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.