VIDEO/ Skena të frikshme në stërvitjen e Atletikos, Musa Dembele humb ndjenjat dhe i frikëson të gjithë

Skena të frikshme vijnë nga stërvitja e Atletiko Madridit. Te ekipi spanjoll kanë menduar që të rikthehen me përgatitjet ata futbollistë që nuk janë të grumbulluar nga Kombëtaret në këtë periudhë të kualifikueseve të Botërorit.

Por drama e vërtetë do të përjetohej me Musa Dembele. Teksa ishte duke kryer nxehmjen me shokët e tjerë të ekipit, futbollisti humbi ndjenjat dhe u rrëzua në tokë. Paniku i madh kapi të gjithë lojtarët që kërkuan ndihmën e menjëhershme të mjekëve. Tashmë Dembele është dërguar në spital për të pasur ekzaminime më të hollësishme. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online