VIDEO/ Skena e Shqipërisë ndodh te Atletiko Madrid! Tifozët shajnë ekipin nga rezultatet, vetëm një lojtar u qëndron përballë i përlotur për 5 minuta

Skena e fundit mes tifozëve dhe lojtarëve të Shqipërisë është përsëritur te Atletiko Madrid. Tifozët e ekipit spanjoll ishin të zhgënjyer nga rezultatet e arritura. Skuadra e Diego Simeones ishte surpriza më e madhe e Champions League teksa jo vetëm që nuk mori dy vendet e para, por përfundoi e fundit, duke mos arritur as në Europa League.

Rreth 2000 tifozë udhëtuan nga Madridi për të parë një tjetër humbje te Atletikos, këtë herë në transfertë ndaj Portos me shifrat 2-1. Në fundin e takimit, tifozët kanë shpërthyer në ofendime për lojtarët e tyre. I gjithë ekipi shkoi në dhomat e zhveshjes, ndërsa vetëm Saul Niguez shkoi që të përballej me tifozët duke i dëgjuar të gjithë thirrjet e tyre mes përlotjes për 5 minuta. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online